Vodoléčba

Vodoléčebné procedury – využívají tří přirozených účinků vody, mechanického, tepelného a chemického. Mechanický je dán působením tlaku vody (v závislosti na hloubce) a tlaku, kterým voda působí na ponořené tělo (známý Archimédův zákon). Tepelný účinek je jednoznačně uvolňující a relaxační. Chemický účinek je dán obsahem minerálů a stopových prvků, které mají příznivý vliv na metabolismus kožních a podkožních vrstev.

  • Perličková koupel – mikromasáž kůže a podkoží vzduchovými bublinami
  • Celotělová vířivka – celkový účinek tepla, jemná masáž vířící vodou
  • Vířivá lázeň končetinová – teplo a jemná masáže kůže a podkoží podpoří zlepšení krevního oběhu a místního metabolizmu (snížení bolestivosti, zmenšení otoků, zlepšení hybnosti kloubů). Velmi vhodná po operacích nebo úrazech pohybového systému

Přísadová koupel

  • Jodová – vhodná především pro nemoci pohybového aparátu, účinek jódu zlepšuje pružnost pojivových tkání a chrupavek, potlačuje záněty, uvolňuje svalové napětí a snižuje bolestivost
  • Přírodní bylinná – pomáhá především při potížích s pohybovým aparátem – artróza, bolesti kloubů, zad, revmatismus, dna. Přispívá k uvolnění svalového napětí, k celkové relaxaci organismu při únavě a stresu.
  • Se solí z Mrtvého moře – 100% přírodní a čistá sůl z největšího zdroje minerálního bohatství světa – Mrtvého moře. Krystaly této soli jsou zcela odlišné od obyčejných mořských solí, obsahují unikátní komplex minerálů, zejména hořčíku, vápníku, sodíku a draslíku. Sůl působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo i nervový systém a tiší svalovou únavu. Čistí a revitalizuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Pečuje o pokožku u osob s častým výskytem kožních problémů, akné, psoriázy (lupénky). Má rovněž příznivý účinek při revmatických a kloubních potížích a zlepšuje pohybovost bolestivých míst.

CENÍK

Procedura
Trvání
Cena
Perličková koupel
15 min + zábal 15 min
150,- Kč
Celotělový vířivka
15 min + zábal 15 min
250,- Kč
Celotělová vířivka a perlička
15 min + zábal 15 min
300,- Kč
Vířivka HK
15 min
80,- Kč
Vířivka DK
15 min
100,- Kč
Koupel přísadová jódová
15 min + zábal 15 min
140,- Kč
Koupel přísadová bylinná
15 min + zábal 15 min
140,- Kč
Koupel přísadová se solí z Mrtvého moře
15 min + zábal 15 min
150,- Kč