Zaměstnání

 Aktuálně nabízené volné pozice:

Nenašli jste ve výpisu volných pozic místo, na které splňujete požadavky nebo byste chtěli dělat na jiné pozici? Neváhejte nám přesto poslat na E-mail  personalni@nempt.cz Váš životopis nebo vyplněný osobní dotazník, v případě, že se uvolní vhodné místo, budeme Vás kontaktovat a zařadíme Vás do výběrového řízení.

Nemocnice Prachatice a.s. jako zaměstnavatel

Naše nemocnice zaměstnává přes 400 zaměstnanců a řadí se mezi největší zaměstnavatele v regionu. Jsme moderní rodinná nemocnice s dlouholetou tradicí poskytující komplexní, vysoce kvalitní a specializovanou péči. Konkrétně zdravotnickou lůžkovou péči, následnou péči, dále komplementární zdravotní péči a v neposlední řadě ambulantní zdravotní péči, v areálu nemocnice je lékárna.

Máme kvalifikovaný a dobře školený personál, příjemné pracovní prostředí v nově rekonstruovaných prostorách celé nemocnice. Naše laboratoře jsou akreditovány, celá nemocnice je certifikována systémem řízení kvality podle normy ČSN EN 15 224 zaměřené na zdravotnické služby. Nemocnice Prachatice a.s. disponuje 170 lůžky, služby využívají pacienti z celého okresu Prachatice. Ročně je u nás hospitalizováno více než 6200 pacientů, když v loňském roce jich podstoupilo přes 1900 operační zákroků.

Nacházíme se v klidném okresním městě Prachatice, které leží v Šumavském podhůří, na jižním úpatí hory Libín, obklopené krásnou přírodou. Historické jádro města, je městskou památkovou rezervací. Okres Prachatice je rozlohou jedním z největších v České republice. Ve městě je pestré kulturní i sportovní vyžití, které ještě rozšiřuje blízkost Lipna, Šumavy, Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou, Českého Krumlova a hranic s Německem a Rakouskem. Areál nemocnice se nachází na kraji města Prachatice, mimo jiné se v něm nachází školka a byty pro zaměstnance.

Nabízíme:

 • Zajímavé finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe
 • Náborový příspěvek
 • Skvělé možnosti vzdělávání a rozvoje
 • Možnost ubytování
 • Příspěvek na penzijní připojištění
 • Mateřská školka s prodlouženou pracovní dobou
 • Závodní stravování
 • Výhodné tarify na volání pro zaměstnance a rodinu
 • Věrnostní příplatky za délku pracovního poměru
 • Cafeterie Edenred – příspěvek na zdraví, sport, kulturu a vzdělání

 

Proč se přidat k nám

 • Všichni absolventi jsou u nás ihned plně zapojeni do veškerých činností na pracovištích dle jednotlivých odborností.
 • Velkou výhodou oproti velkým nemocnicím je malý počet nastupujících kolegyň a kolegů na jednotlivá oddělení a tedy téměř okamžité osobní zapojení do léčebného procesu pod dozorem starších kolegů.
 • U operačních oborů (chirurgie, ortopedie s traumatologií či gynekologie s porodnicí) absolventi téměř ihned asistují u operací a dle šikovnosti i provádějí nejprve drobné a posléze i náročnějších operační výkony, vše samozřejmě pod zkušeným dozorem.
 • Teoretické znalosti získané studiem si všichni denně zdokonalují a prohlubují při vykonávání zdravotní péče o pacienty. Teoretická i praktická část jde ruku v ruce a je to nepřetržitý proces, který směřuje k vykonání atestace v oboru.
 • Při vzdělávání úzce spolupracujeme s ostatními Jihočeskými nemocnicemi, především s Nemocnicí České Budějovice, a.s. Stáže jsou bezplatné. Za poslední léta všichni naši mladí lékaři bezproblémově složili atestaci ve zvoleném oboru.
 • Zaměstnancům nabízíme bohaté množství benefitů, jako např. příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, 5 dnů dovolené navíc, zvýhodněné závodní stravování, mateřská školka, firemní akce a další.
 • Všem svým zaměstnancům nemocnice nabízí prestiž a jistotu zaměstnání a rovné pracovní podmínky, bez ohledu na pohlaví, věk, národnost či barvu pleti.

V případě vašeho zájmu o zaměstnání v naší společnosti vyplňte prosím tento Osobní dotazník a zašlete jej na email personalni@nempt.cz nebo doručte jinak k rukám personalisty.

S Vašimi dotazy a žádostmi se můžete obrátit:

Personální oddělení

Nebahovská 1015, 383 01 Prachatice
tel: +420 388 600 290; +420 702 236 509; +420 607 009 244
e-mail: personalni@nempt.cz

Nemocnice Prachatice, a.s. informuje uchazeče o zaměstnání v souladu s čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů  a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „nařízení GDPR“), o zpracování jeho osobních údajů v dokumentu „Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání“, který je dostupný po rozkliknutí.